Led Party fények, Led kert és terasz fényfüzér,
Kerti LED fényfüzér toldható, vízálló IP44, 18 méter, 25db színes körte Leddel.
| Cikkszám | LLKER18M25DBIP44COLOR |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 13W |
| Szín | Színes |
| Védettség | IP44 |
| Méret | 18000 mm |
| Foglalat | Hálózati |
| Garancia | 24 hónap |
Kerti LED fényfüzér toldható, vízálló, IP44, 18 méter, 25db színes körte Leddel. Kiválóan alkalmas éttermek, kerthelyiségek, teraszok, bulik hangulatosabbá tételéhez! Maximum 4db toldható egybe. 230V, 13W fogyasztás, IP44, tápvezeték 5 méter, teljes hossz 18 méter, 25db 40mm fejátmérőjű, E12 foglalat színes égők. Az égők cserélhetőek, ajándék 1db tartalék égő!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 90 db |
11020 Ft + ÁFA (13995 Ft)
Az akció csak 2026-05-05 és 2026-09-06 között érvényes!





